Mesaj Gönderin

  Sık Sorulan Sorular

  Sivil toplum alanında uzun süre çalışmış ve hala çalışmakta olan iki arkadaşız. Ortak ilgi alanlarımız ve paylaşımlarımız sonucunda Aralık 2021 tarihinde Reloved’ı kurmaya karar verdik, aslında Reloved fikri bundan daha eskilere dayanıyor fakat hayata geçmesi için biraz büyümesi gerekiyordu.

  Çevreye zarar vermeden, kaynakların tüketimini mümkün olduğunca azaltarak doğal malzemelerden çocuklar için zararsız oyuncaklar üretir. Bunun için doğal boya ve vernik üzerine çalışır. İhtiyaç fazlası üretime neden olmamak için el yapımı oyuncakları adil ücret vererek ürettirir. Eski oyuncakları yenileyerek ve çocuklar için zararsız hale getirerek tekrar kullanıma sokmayı planlar. Ebeveynleri çocukların yaşına ve öğrenmelerine uygun oyuncaklar hakkında bilgilendirmeyi amaçlar.

  Kargo ücretleri ile ilgili detaylı bilgilere teslimat süreci ve koşullarından veya ödeme adımında  ulaşabilirsiniz. 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. 300 TL altı alışverişlerinizde ise kargo ücreti kısmi olarak Reloved kısmi olarak alıcı tarafından karşılanmaktadır. Farklı ihtiyaç ve tercihlere yönelik hizmet sunabilmek için iki ayrı kargo firması ile anlaşmamız bulunmaktadır. İstanbul’da Şişli,Beşiktaş ve Beyoğlu ilçelerine ise aynı gün kurye ile teslimat seçeneğimiz bulunmaktadır.

  Reloved ürünlerini sevdiklerinize hediye etmeniz bizi çok mutlu eder, aldığınız ürünlere hediye paketi yapılmasını istiyorsanız, bunu sipariş notlarında bize iletmeniz yeterli. Hatta bir hediye notunuz var ise onu da hediye ile beraber göndermekten mutluluk duyarız.

  Bazen elimizde olmadan hava şartları ve kargo süreçleri kaynaklı problemler oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda size yardımcı olabilmek ve mağduriyetinizi giderebilmek için bizimle bağlantıya geçmeniz yeterli.Kargonuz zarar görmüş halde size ulaştığı zaman ürünleri kontrol ederek, eksik veya bozuk ürün olması durumunda kargoyu getiren kurye elemanına tutanak tutturmanız ve bize de tutanağın fotoğrafını çekerek bilgi vermenizi rica ederiz. Kargoda bir zarar yok ancak kolinizin içinde eksik, bozuk ürün olması durumunda yine bizimle bağlantıya geçerseniz, ürünü yeniden göndererek veya bozuk, eksik ürün kadar 5 işgünü içinde para iadesi yaparak mağduriyetinizi gidereceğiz.

  Reloved Atölye bizim çalışma alanımız, ürünlerin sergilendiği bir mağaza değil eğer özellikle görmek istediğiniz bir ürünümüz olur ise size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız, bu durumda adresimize gelmeden önce adreste olmama ihtimalimize karşı bizim ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Bize e-posta yolu ile info@relovedtoy.com’dan ulaşabilirsiniz size en kısa zamanda yanıt vereceğiz. Acil konular ile ilgili bize iletişim sekmesindeki cep telefon numarasından ulaşabilirsiniz.